X

حذف اپلیکیشن های ایرانی از آیتونز اپل

شرکت اپل بعد از ایچاد محدودیت های در سپتامبر 2016 برای برنامه نویسان ایرانی این بار دست به حذف اپلیکیشن های توسعه دهندگان ایرانی کرده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

شرکت اپل طبق آخرین گزارشات اقدام به حذف اپلیکیشن های که توسعه دهندگان ایرانی تولید کرده اند کرده است. شرکت اپل تا کنون هیچ خبر رسمی در این باره انتشار نداده است. شرکت اپل نیز از ماه سپتامبر 2016 دست به ایجاد محدودیت های برای کاربران و توسعه دهندگان ایرانی کرده است.

 

یکی از قدرتمند ترین قربانی های این تصمیم ناگهانی شرکت اپل اپلیکیشن دیجی کالا است. امیدواریم شرکت اپل برای این اقدام خود و حذف اپلیکیشن های ایرانی دلیل خوب و قابل قبولی داشته باشد.

 

با توجه به اینکه بعضی از شرکت ها و فروشگاه های ایرانی اقدامات مشابه آیتونز را انجام میدهند اما محدودیت های بسیاری را دارند و با توجه به اینکه اپ استور اپل بسیار سخت گیر بود امیدواریم که به توسعه دهندگان ایرانی ضربه ای وارد نشود.

 

شرکت اپل فقط یک بیانیه در این باره ارسال کرده است که متن این بیانیه را در زیر می توانید مشاهده کنید:

 

" متاسفانه در ایران اپ استور در دسترس نیست. علاوه بر این، اپلیکیشن‌های تسهیل معاملات برای کسب و کار یا اشخاص، زمانی که در اپ استور هستند، ممکن است با مقررات تحریم معاملات با ایرانیان (۳۱CFR Part 560)  در تضاد باشند. به این دلایل، ما قادر نیستیم در حال حاضر اپلیکیشن‌های شما را بپذیریم. ما به شما توصیه می‌کنیم که درخواست پذیرش اپلیکیشن‌های خود را بار دیگر پس از تجدید نظر در قوانین بین‌المللی ارسال کنید."

 

امتياز دهيد:
18
طراحی آیفون 8 و آیفون 7 اس شرکت اپل
آموزش ساخت حساب کاربری در مک بوک و آیمک اپل

مطالب مرتبط

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

تماس با ما

خرید غیر حضوری و پشتیبانی: ۸۸۱۹۱۷۸۸
پشتیبانی ۲۴ ساعته: ۴۶۶۲۰۳۳ ۰۹۱۲
تلفن الماس پایتخت: ۳-۸۸۷۹۷۹۳۱
تلفن الماس شمرون: ۲۶۴۵۹۶۰۹
پشتیبانی فروشگاه آنلاین: support@almasp.com

آدرس:
شعبه ۱: تهران، میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۶
شعبه ۲: مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۵
شعبه ۳: میدان قدس، خیابان دزاشیب، مجتمع شمرون، واحد ۲۰۱۵

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه مجموعه الماس می توانید از آخرین اطلاعات و اخبار دنیای اپل و تکنولوژی و همچنین آخرین محصولات اپل و تخفیف های فروشگاهی مطلع شوید.
فروش و خدمات پس از فروش محصولات اپل مطابق با شرکت اپل