X

آیفون 8 با ظرفیت شارژ بیشتر

آیفون 8 با طراحی ویژه برد اصلی قابل به افزایش فضای باطری و در نتیجه افزایش میزان ذخیره باطری می شود. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

 

تحلیلگر مطرح شرکت KGI Securities، مینگ چی کو مدعی است که شرکت اپل در نظر دارد بورد منطقی ویژه ای برای آیفون 8 طراحی کند تا ظرفیت باطری این دستگاه در حالی که از صفحه نمایش OLED با سایز 4.7 اینچ استفاده می کند معادل ظرفیت باطری یک دستگاه با سایز 5.5 اینچ باشد. مینگ چی کو نیز ادعا دارد که شرکت اپل برای آیفون 8 از باتری با ظرفیت 2700 میلی آمپر، دو سلولی و L شکل خواهد بود.

 

این تحلیلگر بر این باور است که در سال های آینده در صنعت تولید باطری و فرایند تولید این تجهیزات، تغییرات چشم گیری صورت نخواهد گرفت. استفاده از برد های این چنینی می تواند فضای بیشتری برای استفاده از باطری های بزرگ تر در موبایل ها و دستگاه های الکترونیکی اینچنینی فراهم کند.

 

با این بررسی های مینگ چی کو و با توجه به مصرف کم انرژی صفحه نمایش های OLED در مقایسه با صفحه نمایش های LCD، انتظار می رود که عملکرد باطری آیفون 8 با تکنولوژی صفحه نمایش OLED بهتر از آیفون 5.5 اینچی با تکنولوژی معمولی صفحه نمایش LCD خواهد بود.

Rate this blog entry:
22
مشکل جدید سرویس iMessage در آیفون آیپد اپل
دانلود اپلیکیشن هواشناسی برای آیفون آیپد آیپاد و ا...

Related Posts

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

تماس با ما

خرید غیر حضوری و پشتیبانی: ۸۸۱۹۱۷۸۸
پشتیبانی ۲۴ ساعته: ۴۶۶۲۰۳۳ ۰۹۱۲
تلفن الماس پایتخت: ۳-۸۸۷۹۷۹۳۱
تلفن الماس شمرون: ۲۶۴۵۹۶۰۹
پشتیبانی فروشگاه آنلاین: support@almasp.com

آدرس:
شعبه ۱: تهران، میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۶
شعبه ۲: مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۵
شعبه ۳: میدان قدس، خیابان دزاشیب، مجتمع شمرون، واحد ۲۰۱۵

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه مجموعه الماس می توانید از آخرین اطلاعات و اخبار دنیای اپل و تکنولوژی و همچنین آخرین محصولات اپل و تخفیف های فروشگاهی مطلع شوید.
فروش و خدمات پس از فروش محصولات اپل مطابق با شرکت اپل