X

(Be My Eyes) بینایی خود را قرض دهید

(Be My Eyes)  بینایی خود را قرض دهید

یک اپلیکیشن جدید به نام مردم اجازه می دهد به طور موقت بینایی خود را به دیگران وام دهند . تصویر نابینا، مثلا هنگام انتخاب فرم درست از یک پوشه یا کنترل تاریخ انقضا شیر به صورت تصادفی به شیکه امدادا گران ارسال می شود ت نخستین امدادگر در دسترس به این در خواست وصل شود . دانلود نرم افزار  Be My Eyes  روی سیستم عامل اپل رایگان است . تا به حال بسیاری به این حرکت پیوسته اند .

Be My Eyes – Helping blind see on the App Store

خواندن را ادامه دهيد
برچسب شده در:
امتياز دهيد:
22

بهترین نرم افزارهای تاچ آیدی برای آیفون

بهترین نرم افزارهای تاچ آیدی برای آیفون

تاچ آیدی به شما اجازه میدهد قفل آیفون یا آیپد خود را باز کنید و سریع تر از همیشه نرم افزارهای مورد نظر خود را بخرید .در نظر بگیرید ما اطلاعاتی مهم و حیاتی در گوشی خود داریم و حفاظت با پسورد براحتی قابل رمز گشایی می باشد . خوشبختانه، تاچ آیدی کار بسیار بزرگی در متعادل کردن امنیت و راحتی انجام داده است .

در اینجا ما به شما بهترین نرم افزارهایی که، تاچ آیدی کار بزرگی برای امن کردن آنها انجام داده است معرفی می کنیم.

 

نرم افزار Evernote

با نرم افزار اورنوت می توانید، یاددآور تنظیم کنید، یادداشت بردارید و بسیاری کارهای بیشتر انجام دهید.. یکی از بهترین نرم افزارهای یادداشت در نزدیکی شماست. همچنین شما میتوانید چیزهایی که به صورت آنلاین پیدا میکنید را در این برنامه ذخیره کنید و با تاچ آیدی از آن در برابر چشمان کنجکاو اطرافیان محافظت کنید.

...
خواندن را ادامه دهيد
امتياز دهيد:
27

ده نکته برای عکس گرفتن با آیفون عکاسی با آیفون

ده نکته برای عکس گرفتن با آیفون عکاسی با آیفون

 

عکاسی با آیفون این روزها قسمتی بزرگ از تجارت است.  و گرفتن عکسهای شگفت انگیز با آیفون در  صورتی  که چند ترفند ساده بدانید خیلی راحت است.  این راه ها را دنبال کنید تا بتوانید عکسای خود را به بهترین نحو با آیفون بگیرید.

۱. نور را مشاهده کنید: تاریک ترین نقطه صفحه را لمس کنید (انگشت خود را برای چند لحظه آنجا نگه دارید) تماشا کنید که تمام صفحه روشن میشود. ازاین ابزاراستفاده کنید تا قبل ازعکس گرفتن نور خود را تنظیم کند.

۲. تنظیم فاصله کانونی (Focus) داشته باشید: انگشت خود را برای ثانیه ای برروی تصویر نگه دارید تا تنظیم کانون را روی موضوع مورد نظر بدست آورید.

۳. قفل آن را بدست آورید: انگشت خود را برای چند ثانیه بر روی صفحه نگه دارید. این به معنی آن است که تنظیمات بر روی آن ثابت میشود و زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بخواهید تصاویر مات بگیرید. (برای مثال، نور مهتاب بر روی دریاچه)

...
خواندن را ادامه دهيد
امتياز دهيد:
157

راه حل برطرف کردن مشکل پاک کردن تعدادی کانتکت ها برای آیفون

راه حل برطرف کردن مشکل پاک کردن تعدادی کانتکت ها برای آیفون

خیلی از کاربران ایفون با این مشکل روبرو شد اند که وقتی برای پاک کردن تعدادی از شماره تلفن ها یا همان کانتکتهایشان اقدام میکنند با این مشکل مواجه میشوند که فقط باید بصورت تکی و یکی یکی این شماره ها را پاک و یا دیلیت کنند که در اینجا ما به کمک شما امده ایم تا بتوانیم بااین راه حل شما را از این مشکل ازاردهنده رها کنیم

خواندن را ادامه دهيد
امتياز دهيد:
104

تماس با ما

خرید غیر حضوری و پشتیبانی: ۸۸۱۹۱۷۸۸
پشتیبانی ۲۴ ساعته: ۴۶۶۲۰۳۳ ۰۹۱۲
تلفن الماس پایتخت: ۳-۸۸۷۹۷۹۳۱
تلفن الماس شمرون: ۲۶۴۵۹۶۰۹
پشتیبانی فروشگاه آنلاین: support@almasp.com

آدرس:
شعبه ۱: تهران، میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۶
شعبه ۲: مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۵
شعبه ۳: میدان قدس، خیابان دزاشیب، مجتمع شمرون، واحد ۲۰۱۵

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه مجموعه الماس می توانید از آخرین اطلاعات و اخبار دنیای اپل و تکنولوژی و همچنین آخرین محصولات اپل و تخفیف های فروشگاهی مطلع شوید.
فروش و خدمات پس از فروش محصولات اپل مطابق با شرکت اپل