مک مینی M1X

عرضه ی مک مینی M1X ظرف چند ماه آینده

4

عرضه ی مک مینی M1X ظرف چند ماه آینده


انتظار می رود که مک مینی M1X با طراحی جدید و درگاه های اضافی چند ماه آینده عرضه خواهد شد.
به نقل از مارک گورمن از بلومبرگ، انتظار می رود که اپل طی چند ماه آینده مک مینی پیشرفته با طراحی جدید و پردازنده ی سیلیکونی سریعتر M1X را به بازار عرضه خواهد کرد.

آیفون 13
خرید آیفون 13
آیفون 13 پرو
خرید آیفون 13 پرو
آیفون 13 پرو مکس
خرید آیفون 13 پرو مکس
آیفون 13 مینی
خرید ایفون 13 مینی


گورمن در جدیدترین نشریه خبرنامه Power On گزارش می دهد که قرار است مک مینی M1X در طراحی جدید خود از درگاه های اضافی پشتیبانی کند و پردازنده ی سیلیکونی M1X طی چند ماه آینده جایگزین پردازنده ی اینتل شود. احتمالا مک مینی M1x به همراه مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی باز طراحی شده در پاییز امسال عرضه شود.


« پاییز گذشته، اپل با تغییر سیستم عامل مک ها و انتقال به تراشه ی سیلیکونی اپل، طراحی قدیمی مک مینی قدیمی را با پردازنده ی M1 به روز رسانی کرد. از آن جایی که مک مینی برای کارهای اساسی تری مانند پخش ویدیو استفاده می شود، اما بسیاری از مردم از این دستگاه به عنوان یک ماشین توسعه ی نرم افزار، سرور یا ویرایش ویدیو استفاده می کنند. با در نظر گرفتن نیاز مختلف مردم اپل پردازنده ی اینتل را نیز نگه داشت. ممکن است که طی چند ماه آینده مک مینی M1X از طراحی به روز شده و درگاه های بیشتری نسبت به مدل فعلی خود برخوردار باشد. »
افشاگر اپل، جان پروسر، در ماه می تصاویری را از ظاهر مک مینی M1X به اشتراک گذاشت.

بر اساس این تصاویر، ظاهرا مک مینی M1X از پلکسی گلاس و درگاه مغناطیسی تشکیل شده است. شایعه شده است که مک مینی 2022 دارای درگاه های اضافی می باشد.
پاییز امسال اپل قرار است چندین محصول جدید از جمله آیپد مینی، اپل واچ سری ۷، آیفون ۱۳، آیپد اولیه به روز شده، ایرپاد جدید و مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی را به بازار عرضه کند. به نقل از گورمن، اپل ممکن است مک بوک پرو جدید خود را در کنار مک مینی جدید در رویداد سیلیکون مک اپل عرضه کند. سال گذشته اپل رویدادی را برای تراشه ی سیلیکون M1 در ماه نوامبر برگزار کرد.

 

 

منبع: مک رومورز

عدم وجود تاچ آی دی در صفحه نمایش آیفون ۱۳
تصویر فاش شده از آیفون ۱۳
 

نظرات (0)

تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

  1. به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید