how-to-turn-on-reboot-and-make-a-screenshot-on-iphone-xs-and-iphone-xs-max

آموزش خاموش کردن آیفون XS

8

خاموش کردن آیفون XS

خاموش کردن آیفون XS بدلیل حذف دکمه Home‌ ،موجب شده است تا کاربران زیادی دچار سردرگرمی شوند.  ما در این مقاله به شما آموزش چطور می‌دهیم چطور یک آیفون XS ، آیفون XS MAX و آیفون XR‌ را خاموش نمایید.

آیفون 11
خرید آیفون 11
آیفون 11 پرو
خرید آیفون 11 پرو
آیفون 11 پرو مکس
خرید آیفون 11 پرو مکس
آیفون اس ای ۲
خرید ایفون اس ای ۲

⠀⠀

⠀⠀

موج جدید طراحی آیفون که مبنی بر حذف دکمه Home برای هرچه بیشتر کردن فضای صفحه نمایش است، با عرضه آیفون X در سال ۲۰۱۷ و آیفون‌ XS ، آیفون XS MAX و آیفون XR در سال ۲۰۱۸ به دنیا معرفی شد و موجب وحشت تازه واردان به دنیای اپل شد. زیرا عملا این آیفون‌ها هیچ دکمه فیزیکی ندارند که با فشار دادن آنها بتوانید گوشی خود را خاموش یا ریستارت نمایید.

همانطور که در مقاله " آموزش خاموش کردن آیفون و آیپد " به آموزش کلی خاموش کردن آیفون و آیپد پرداختیم در این مقاله قصد داریم بصورت انحصاری به خاموش کردن آیفون XS بپردازیم.

⠀⠀

روش خاموش کردن آیفون XS ، آیفون XS Max و آیفون XR

⠀⠀

شما در iPhone های دارای دکمه Home اگر دکمه Power را فشار داده و نگهدارید ، اسلایدر power-off ظاهر شده و با کشیدن آیکون Power به سمت راست می‌توانید گوشی را خاموش نمایید. اما در آیفون XS می‌توانید این عمل را با یک میانبر سیری جایگزین نمایید.

در آیفون XS شما با فشار دادن و نگهداشتن دکمه کناری سمت راست و یکی از دکمه‌های صدا (Volume) در سمت چپ سه اتفاق جالب می‌افتد.

⠀⠀

⠀⠀

با نگهداشتن این دو دکمه اسلایدر slide to power off در بالا ، درخواست کمک اضطراری Emergency SOS در وسط و Cancel در پایین نمایش داده می‌شود.

از این به بعد دیگر نگران هنگ شدن و خاموش کردن آیفون هنگام نبود باتری نباشید.

⠀⠀

ما می توانید با فرستادن پیام در بخش تماس با ما در سایت الماس پایتخت سوالات و اشکالاتی که در کار با محصولات اپل دارید را مطرح کنید . ما نیز در اسرع وقت در قالب مقالات آموزشی به همه موارد شما پاسخ خواهیم گفت .

آموزش کار با اپ استور و دانلود نرم‌افزار برای آیفو...
آموزش خاموش کردن آیفون و آیپد

مطالب مرتبط

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

  1. به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید