index

آموزش رمز گذاری روی اپلیکیشن های محصولات اپل

31

شما به تازگی یک خرید اپل داشته اید، از قبیل آیفون، آیپد و ... . بنابراین شما برنامه ها و اطلاعات شخصی خود از قبیل ( اطلاعات بانکی، عکس ها و پیامها ) را قطعا روی آن به صورت طبقه بندی شده ذخیره خواهید داشت و این اطلاعات و برنامه ها برای شما ارزشمند است و میخواهید روی آن رمز گذاری کنید و امنیت آن را چند برابر کنید، ما در این مقاله به شما کمک میکنیم و به شما یک راهکار ساده برای رمز گذاری روی برنامه های آیفون و آیپد را معرفی خواهیم کرد. * به این نکته توجه داشته باشید که برای این کار باید آیفون یا آیپد شما به IOS 12 مجهز باشد. در این روش از قابلیت اسکیرین تایم ( Screen time) استفاده خواهیم کرد. حال به Setting رفته و روی گزینه اسکیرین تایم ( Screen time ) زده و وارد آن شده و برای اولین بار روی گزینه آبی رنگ Use Screen Time Passcode زده و رمز دلخواه و مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیفون 11
خرید آیفون 11
آیفون 11 پرو
خرید آیفون 11 پرو
آیفون 11 پرو مکس
خرید آیفون 11 پرو مکس
آیفون اس ای ۲
خرید ایفون اس ای ۲

 

حالا گزینه App Limits را زده و رمز عبوری را که انتخاب کرده اید وارد کنید سپس در صفحه جدید گزینه Add Limit پدیدار میشود، روی آن کلیک کنید و وارد آن شوید و سپس در صفحه بعد گزینه All Apps & Categories را مشاهده میکنید که کنار آن تیک آبی رنگ خورده و به صورت خودکار انتخاب شده. حال در بالا سمت راست گزینه Next را زده تا وارد مرحله بعد شویم. حال میتوانید برای ایجاد محدودیت زمان تععین کنید و هر زمانی را که وارد میکنید، برنامه های شما دارای محدودیت میشوند با آن زمانی که شما مشخص کردید.

 

وقتی زمان را تعیین کردید گزینه Add را میزنید. برای استفاده دوباره از آن باید روی گزینه Ask For More Time بزنید و رمز را وارد کنید. همچنان شما میتوانید این قابلیت را برای برخی از برنامه ها داشته باشید.برای انجام این کار وارد Screen Time شده و گزینه Always Allowed را انتخاب کرده وارد آن شده و رمز را وارد کنید. در این بخش شما میتوانید روی علامت + کنار برنامه ها کلیک کنید و هر کدام را به صورت جداگانه انتخاب کنید، که فاقد رمز باشند یا دارای رمز امنیتی.

                                   

تشخیص آیفون اکتیو شده از اکتیو نشده و آیفون رفرش
آموزش پاک کردن حافظه اضافی درآیفون
 

نظرات (0)

تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

  1. به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید