apple

برنامه های ویژه کمپانی اپل در روز جهانی زمین

32

روز جهانی زمین در ۲۲ آوریل هر سال با شعار محافظت از محیط زیست از سال ۱۹۷۰ میلادی برگزار می گردد.

آیفون 11
خرید آیفون 11
آیفون 11 پرو
خرید آیفون 11 پرو
آیفون 11 پرو مکس
خرید آیفون 11 پرو مکس
مک بوک
خرید انواع مک

کمپانی اپل PDF گزارش سال ۲۰۱۹ برای این رویداد محیط زیستی را منتشر کرد و در آن عنوان کرده که قصد گسترش برنامه های جهانی خود را برای بازیافت دارد. به همین مناسبت این کمپانی رویدادی را در تمامی فروشگاه های اپل در سراسر دنیا تحت عنوان '' امروز در اپل '' برای بزرگداشت روز زمین اجرا خواهد کرد.

 

 

overview_hero_image_e25fa.jpg

 

 

در روز ۲۲ آوریل مصادف با روز زمین افرادی که در فروشگاه های اپل حضور داشته باشند، نرم افزارها و بازی هایی را مشاهده خواهند کرد که به افراد کمک می کند تا نقش خود در اکو سیستم را حس و درک کنند و همینطور داستان هایی وجود دارد که نشان می دهد زمین چطور شکل گرفته است.

اگر شما از اپل واچ استفاده می کنید در این روز بخصوص ( ۲۲ آوریل ) اگر به مدت ۳۰ دقیقه ورزش کنید، برای Message شما جایزه روز جهانی زمین و استیکرهایی متنوع در ارتباط با آن دریافت خواهید کرد.

 

 

                    watch_33117.jpg

 

 

طی گزارش های به عمل آمده این کمپانی مراکز بازیافت خود را در ایالات متحده ۴ برابر افزایش داده و کار این مراکز به این ترتیب بوده که هواداران آیفون می توانند به آنجا مراجعه کرده و آیفون های قدیمی خود را بدهند تا ماشین اختصاصی این کمپانی ( ماشین بازیافت دٍیزی )، آنها را در چرخه بازیافت قرار دهد.

 

 

 

 

به عنوان مثال فروشگاه های بست بای ( Best Buy )در ایالات متحده و یا فروشگاه های KPN در اروپا ، آیفون های قدیمی و یا از کار افتاده خود را برای چرخه بازیافت می پذیرد.

کمپانی اپل اعلام کرده که توسط ماشین بازیافت خود بیش از ۴۸ میلیون کیلوگرم زباله الکترونیکی را بازیافت کرده و حتی یکی از موفقیت های این کمپانی افتتاح آزمایشگاه بازیافت بوده که در شهر تگزاس ایالات متحده بوده، روی شیوه های بازیافت و نحوه عملکرد آن تحقیق می شود تا کمپانی اپل کمک کند که بازیافت دیوایس های قدیمی و از کار افتاده را بهتر انجام دهد و مشکلات کنونی محیط زیست را بهبود ببخشد.

معاون بخش محیط زیست و ابتکارات اجتماعی کمپانی اپل اعلام کرده که این کمپانی در تلاش است که محصولاتی را ارائه کند که کاربران بتوانند برای مدت طولانی از آنها استفاده کنند، پس از آن که این محصولات از کار افتادند و وقت بازیافت آنها فرا رسید، مزایا و تشویق های این کمپای باعث شود تا همگان دستگاه های قدیمی خود را برای بازیافت تحویل دهند تا این چرخه به بخش مهم از زنجیره تولید محصولات الکترونیکی تبدیل شود.

 

day-earth_b2289.jpg

 

احتمال عرضه آیفون 5G اپل با مودم سامسونگ در سال ۲۰...
آیا ایرپاد یا هدفون تهدید جدی برای شنوایی انسان مح...
 

نظرات (0)

تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

  1. به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید