index

ویژگی های کاربردی mac OS 10.15

18

macOS 10.15 با ویژگی و قایلیت های جدیدی برای مک بوک ها و آیمک ها عرضه و بروز رسانی می شود.

آیفون 11
خرید آیفون 11
آیفون 11 پرو
خرید آیفون 11 پرو
آیفون 11 پرو مکس
خرید آیفون 11 پرو مکس
مک بوک
خرید انواع مک

بنابر گزارش ها کمپانی اپل قصد دارد برخی ازویژگی هایی مثل سیری و اسکرین تایم (Screen time) که در سیستم عامل iOS کاربرد فراوانی دارند را به آپ دیت جدید macOS اضافه خواهد کرد و در کنفرانس خبری که در ماه ژوئن برگزار خواهد شد، رونمائی می کند.

 

 

mac0s_01969.jpg

 

 

گزارش های حاکی از آن است که میان برهای سیری به macOS10.15 اضافه خواهد شد و احتمالا این کار، میان برهای اپلیکیشن ها را نیز در بر خواهد گرفت این میان بر سیری ذکر شده امکان ایجاد فرمان ها در یک اپلیکیشن خاص یا چندین اپلیکیشن که با یکدیگر مرتبط هستند، قادر به اجرا خواهند بود. اپل طی مدت زمان های آینده اپلیکیشن های بیشتری را اضافه خواهد کرد و فعلا در اپلیکیشن هایی نظیر Apple News و Home عمل خواهند کرد. وضع محدودیت های کاربردی و مدت زمان استفاده از دستگاه و اپلیکیشن ها در طول مدت روز را می توانید کاملا مشاهده کنید و این امر با استفاده از Screen Time که روی سیستم عامل iOS فعال است انجام می شود که این امکان را با بروز رسانی macOS جدید به آن انتقال خواهد داد.

کمپانی اپل قطعا هیچ جزئیاتی در این خصوص منتشر نکرده و تا زمان برگزاری کنفرانس خبری و معرفی رسمی macOs جدید نخواهد کرد ولی یقینا نسخه ای کامل و مجهز و حرفه ای را ارائه خواهد داد.

 

آموزش اتصال ایرپاد اپل به کامپیوتر ( Windows )
احتمال عرضه آیفون 5G اپل با مودم سامسونگ در سال ۲۰...
 

نظرات (0)

تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

  1. به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید