وارد شوید
X
سبد خرید شما خالی است.

Almas Apple Store

جزییات قلم اپل

معرفی قلم اپل، مخصوص ایپد پرو

وقتی در حال استفاده از ایپد پرو می باشید، مواقعی پیش می اید که شما نیاز به دقتی بیشتر در کار خود دارید. بنابراین ما با تلاش بسیار قلم اپل را طراحی کردیم تا تطبیق بهتری باشد برای خاصیت چند لمسی آیپد.

 


هرچند تکنولوژی بکار رفته در این قلم  شبیه هیچ چیزی که تاکنون طراحی شده نیست اما وقتی برای اولین بار آن را بدست می گیرد کاملا حسی آشنا به شما خواهد داد. این قلم به شما اجازه خواهد داد تا هر تعداد افکتی را دوست دارید بر روی یک پیکسل پیاده کنید، این به شما ازادی خواهد داد بسیار خلاقانه تر از گذشته.

 

 

کنار زدن موانع با قلم اپل

شما ممکن است هیچوقت قلم اپل را ندیده باشید، اما شما از  نخستین لحظات روش استفاده از ان را بلد خواهید بود، دقیقا همان کاری را خواهد کرد که شما انتظار دارد، حتی بیشتر. چه بخواهید چیزی را بنویسید، چه بخواید تصویری بکشید و … اپل به شما ابزارهای بسیاری را تنها در یک قلم خواهد داد.

 

سرعت عمل بسیار بدون هیچگونه تاخیری

سرعت استثنایی قلم اپل آن را از تمام ابزار های مشابه پیشین جدا کرده و دلیل آن حذف زمان تاخیری بین شروع کشید قلم و ظاهر شدن خط روی صفحه است.
آیپد پرو تفاوت بین زمانی که از انگشت خود استفاده می کنید و زمانی که قلم اپل را بدست گرفته اید خواهد دانست، وقتی که قلم اپل را برروی آیپد پرو قرار میدهید، حس گرهای آیپد سیگنال دریافتی از قلم تا اندازه ی حیرت انگیز ۲۴۰ بار بر ثانیه دریافت می کنند. این سیگنال میزان دو برابر اطلاعات را نسبت به زمانی که از انگشت استفاده می کنید به آیپد خواهد فرستاد و این یعنی فاصله ای به اندازی یک میلی ثانیه بین زمانی که تصویری که در ذهن دارید را روی صفحه آیپد ببینید.

 

کشیدن هر ضخامتی از خط با میزان فشار دست

با وجود ظرافت به کار رفته در طراحی، این قلم دارای حسگر های بسیار دقیق و پیشرفته است. این حس گرها دارای قدرت تشخیص میزان فشار می باشند. این حسگر به طور دقیق میزان فشاری که به نوک قلم می آید را حس خواهد کرد و با فشار بیشتر و یا کمتر خطی با ضخامت بیشتر و کمتر خواهد کشید.

 

ایجاد سایه با کج کردن قلم

دو حسگر در نوک قلم قرار داده شده اندکه میزان زاویه قلم را با صفحه اندازه خواهند گرفت، هنگامی که شما در حال نوشتن و یا کشید طرح می باشید. مکان هر یک از این سنسور ها توسط  سنسور مولتی تاچ شناسایی خواهد شد. بنابراین شما تنها با کج کردن قلم می توانید سایه ایجاد کنید.

 

دوازده ساعت ماندگاری شارژ

برای شارژ کردن قلم تنها کافی است پوشش اهن ربایی پورت شارژ قلم را بردارید و ان را به ایپد پرو وصل نمایید. و بدلیل نوع طراحی ان، این عمل حتی هنگامی که آیپد درون قاب قرار دارد نیز امکان پذیر است. شما تنها با ۱۵ ثانیه شارژ قلم به میزان نیم ساعت می توانید از قلم خود استفاده کنید و شارژ کامل آن به شما ۱۲ ساعت امکان استفاده مداوم آن را خواهد داد.

Rate this blog entry:
5
دريافت نماد اعتماد الکترونیک اپل استور الماس پایتخ...
قاب آیفون جدید
 
تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است
به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید

تماس با ما

خرید غیر حضوری و پشتیبانی: ۸۸۱۹۱۷۸۸
پشتیبانی ۲۴ ساعته: ۴۶۶۲۰۳۳ ۰۹۱۲
تلفن الماس پایتخت: ۳-۸۸۷۹۷۹۳۱
تلفن الماس شمرون: ۲۶۴۵۹۶۰۹
پشتیبانی فروشگاه آنلاین: support@almasp.com

آدرس:
شعبه ۱: تهران، میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۶
شعبه ۲: مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد ۱۱۵
شعبه ۳: میدان قدس، خیابان دزاشیب، مجتمع شمرون، واحد ۲۰۱۵

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه مجموعه الماس می توانید از آخرین اطلاعات و اخبار دنیای اپل و تکنولوژی و همچنین آخرین محصولات اپل و تخفیف های فروشگاهی مطلع شوید.
نماد اعتماد اپل استور الماس پایتخت
فروش و خدمات پس از فروش محصولات اپل مطابق با شرکت اپل