وارد شوید

 

عکاسی با آیفون این روزها قسمتی بزرگ از تجارت است.  و گرفتن عکسهای شگفت انگیز با آیفون در  صورتی  که چند ترفند ساده بدانید خیلی راحت است.  این راه ها را دنبال کنید تا بتوانید عکسای خود را به بهترین نحو با آیفون بگیرید.

۱. نور را مشاهده کنید: تاریک ترین نقطه صفحه را لمس کنید (انگشت خود را برای چند لحظه آنجا نگه دارید) تماشا کنید که تمام صفحه روشن میشود. ازاین ابزاراستفاده کنید تا قبل ازعکس گرفتن نور خود را تنظیم کند.

۲. تنظیم فاصله کانونی (Focus) داشته باشید: انگشت خود را برای ثانیه ای برروی تصویر نگه دارید تا تنظیم کانون را روی موضوع مورد نظر بدست آورید.

۳. قفل آن را بدست آورید: انگشت خود را برای چند ثانیه بر روی صفحه نگه دارید. این به معنی آن است که تنظیمات بر روی آن ثابت میشود و زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بخواهید تصاویر مات بگیرید. (برای مثال، نور مهتاب بر روی دریاچه)

۴. همه چیز در مورد نحوه ویرایش عکس: من از سایت VSCO.CO برای ویرایش عکسهایم و تنظیم نوردهی و بریدن عکس استفاده میکنم واز فیلترهایی از نرم افزارVSCO برای گرفتن نتیجه دلخواه استفاده میکنم.

۵. تنظیم کانون و نوردهی آنها: وقتی درحال عکس گرفتن هستین، بسیاری از برنامه های عکاسی آیفون، مثل VSCO، دارای عمکرد تنظیم کانون و نور دهی آنها است. درVSCO، میتوانید با نگه داشتن دو انگشت خود شاهد ظاهر شدن  گزینه های تنظیم کانون دوربین  و نوردهی شوید و میتوانید با حرکت انگشتان خود در صفحه نور و کانون دوربین مورد نظر را بدست آورید.

۶. ثابت بمانید: دوربین تا زمانی که انگشت خود را از دکمه بردارید عکس نمی گیرد. پس حتی چند لحظه بعد از اینکه انگشت خود را برداشتید ثابت بمانید.

۷. عکس خود را کادر بندی کنید: قبل از گرفتن عکس، سوژه عکسبرداری را مورد بررسی قرار بدهید و مطمئن شوید کادر بندی عکستان مناسب است.

۸.. خم شوید: عکسهایی که از زاویه پایین گرفته می شود، معمولا هنری تر و صاف تر از عکس های دیگر میشود، سعی کنید خم شوید تا بهترین عکسها رو بگیرید.

۹. امتحان کردن برنامه های دیگر:  برنامه های دیگر عکس گرفتن مانند: Afterlight و Snapseed را امتحان کنید تا برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید.

۱۰. از HDR استفاده کنید: بجای استفاده از فلاش گوشی خود، HDR را روشن کنید که بالای صفحه در وسط در حالت عکس گرفتن قرار دارد وقتی که در حالت نورانی هستید HDR خیلی بهتراز فلاش دوربین جلو، لایه ای از نور به تصویر میدهد، که خیلی بهتر از نور درخشان و تند فلاش است.

امتياز دهيد:
157
آموزش نحوه ی ریست یا ریستارت دستی در آیفون 7 و آیف...
آموزش برطرف کردن مشکل روشن شدن خودکار صفحه یا چشم ...
 

نظرات (0)

تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید
مشاوره و انتخاب
با مشاوران ما تماس بگیرید. هم اکنون!
گارانتی و خدمات فنی الماس
ارائه خدمات گارانتی با شرایط و تعهد شرکت اپل
فروشگاه الماس در تلگرام
در تلگرام محصول خود را انتخاب نمایید

تماس با ما

خرید غیر حضوری و پشتیبانی: 88191788
تلفن الماس پایتخت: 3 - 88797931
تلفن الماس شمرون: 26459609
پشتیبانی فروشگاه آنلاین: support@almasp.com
پشتیبانی از 9 صبح الی 12 شب: 6307 - 900 - 0919

آدرس:
شعبه 1: تهران، میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول، واحد 116
شعبه 2: میدان قدس، خیابان دزاشیب، مجتمع شمرون، واحد 2015

با عضویت در خبرنامه مجموعه الماس می توانید از آخرین اطلاعات و اخبار دنیای اپل و تکنولوژی و همچنین آخرین محصولات اپل و تخفیف های فروشگاهی مطلع شوید.

فروش و خدمات پس از فروش محصولات اپل مطابق با شرکت اپل