۱. اشکال ظاهری: چنانچه در زمان باز کردن کالا از جعبه در همان لحظه باز شدن دستگاه، فیلم گرفته شود و مشکلات ظاهری در کالا مشاهده شود کالا بلافاصله تعویض می گردد.

( اشکال ظاهری شامل : خط و خش ، تو رفتگی و بر آمدگی ، شکستگی ال سی دی می باشد.)

۲. هرگونه اشکال در نمایش تصویر در نمایشگر مانند سوختگی پیکسل ، عدم نمایش تصویر ،  
خاموشی و عدم روشن شدن محصول خریداری شده. (چنانچه در زمان باز کردن کالا از جعبه در همان لحظه باز شدن دستگاه، فیلم گرفته شود)

۳. عدم تطابق محصول با سفارش مشتری ( نکته : کالا و اقلام همراه آن باید در شرایط اولیه تحویل داده شده ،باز نشدن جعبه و بدون آسیب دیدگی باید باشد )

۴. تعویض کردن آیفون تنها پیش از ثبت تلفن در سامانه همتا ( رجیستر کردن ) امکان پذیر است.

۵. تمامی آیفون های دارای کد رجیستری به فروش رسیده در وب سایت با مسئولیت انجام  ثبت تلفن در سامانه همتا ( رجیستر کردن ) به فروش می رسد و به مشتری این اطمینان داده می شود که مراحل  ثبت تلفن در سامانه همتا ( رجیستر کردن ) انجام می شود.

مغایرت کالاهای خریداری شده از سایت الماس پایتخت با کالای تحویل گرفته شده

در صورتی که کالاهای خریداری شده شما از نظر رنگ، جنس، سایز، مشخصات فنی و دیگر اطلاعات مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد میتوانید تا حداکثر ۷ روز این مورد را به واحد پشتیبانی مشتریان سایت الماس پایتخت اطلاع دهید.

1- چنانچه عدم تطابق به وجود آمده بدون استفاده و باز نمودن بسته بندی کالا قابل مشاهده باشد (مانند رنگ، سایز و مشخصات درج شده بر روی کارتن)، باید کالا در شرایط اولیه به همان صورتی که کالا به مشتری تحویل شده باشد، به شرکت الماس پایتخت تحویل داده شود و از آن استفاده ای نشده باشد.

2- در صورتی که عدم تطابق بدون باز کردن بسته بندی محصول، قابل تشخیص نباشد. رعایت موارد زیر الزامی است:

- تعویض کالا در صورتی ممکن است که کالا در کارتن بسته بندی سازمان و جعبه اصلی کالا به شرکت الماس پایتخت بازگردانده شود.

- چنانچه کالا دارای کارتن اصلی، پک محافظت بسته بندی مانند یونولیت و پوشش حبابی، قوطی تیوب شیشه، متعلقات و ... باشد، از دور ریختن آنها تا ۷ روز جلوگیری شود، کالا توسط مشتری دوباره بسته بندی شود و به همان صورتی که از شرکت الماس پایتخت تحویل گرفته شده به شرکت الماس پایتخت نیز تحویل داده شود.

3-  کالای معیوب به همان حالت اولیه باشد و اثری از استفاده شدن در آن نباشد.

- مشتریان گرامی فراموش نفرمایید، در هنگام تحویل کالا به شرکت الماس پایتخت، برگه رسید خرید( که شامل نام خریدار، شماره سفارش خریدار و اقلام خرید است)  نیز به کالا ضمیمه شود. 

- توجه فرمایید مخدوش کردن کالا و کارتن بسته بندی، نوشتن نام و نشانی، نوشتن مشکل و یا نقص فنی، بر روی کالا و یا بسته بندی کالا، ضمانت ۷ روز سایت الماس پایتخت را از بین برده و شرکت الماس پایتخت در این حالت مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.

- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پس از فروش سایت الماس پایتخت، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

- مشتریان گرامی توجه بفرمایید ملاک اقدام الماس پایتخت نسبت به ارجاع و یا عدم ارجاع کالای مورد نظر، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت الماس پایتخت است و از مشتریان انتظار هرچه بیشتر همکاری با این واحد خواهد بود.

نظرات (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
این شرایط شامل محصولات دست دوم میشه یا خیر؟

sheren
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
بله، این شرایط برای کالاهای دست دوم نیز معتبر است.
سربلند باشید

آرش احمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

خیلی عالیه من هم گوشی من لپ تاپ و هم ایپد اپل رو سفارش دادم ☺☺☺☺☺☺

Fatemeh
تاکنون هیچ فردی در این قسمت نظر نداده است

  1. به عنوان میهمان نظرتان را ارسال کنید البته اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید اگر عضو نیستید می توانید ثبت نام کنید
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت جغرافیایی خود را به اشتراک بگذارید