۷ روز ضمانت تعویض | 7-days-guarantee
 الماس پایتخت این افتخار را دارد که نمام محصولات خود را شامل تعویض هفت روزه محصول کند. البته شرایط این تعویض به صورت مشخص در ادامه شرح داده شده و تقاضا داریم که قبل از خرید از ما قوانین ضمانت تعویض را به دقت بخوانید.

-    اشکال ظاهری:
در زمان بازگشایی دستگاه حتما فیلم تهیه کنید تا اگر دچار مشکل ظاهری است بلافاصله تعویض گردد. (اشکالاتی همچون خط و خش و فرورفتگی یا برآمدگی بدنه دستگاه و شکستگی صفحه نمایش است.)

-    هرگونه اشکال در نمایش تصویر روی صفحه نمایش مانند سوختگی پیکسل عدم نمایش یا فاقد تصویر و روشن نشدن محصول خریداری شده ( در صورت گرفتن فیلم از همان لحظه بازگشایی محصول خریداری شده توسط مشتری)

-    عدم تطابق محصول با سفارش مشتری ( تذکر این موضوع مهم است که کالا و اقلام همراه آن باید در شرایط اولیه تحویل داده شده و جعبه باز نشده و بدون آسیب دیدگی باشد)

-    تعویض آیفون ها تنها قبل از ثبت آنها در سامانه همتا (فرآیند ریجستری) امکان پذیر بوده و الماس پایتخت امکان باز پس گیری محصولات ریجستر شده را ندارد.

-    تمام آيفون های فروخته شده توسط فروشگاه آنلاین الماس پایتخت دارای کد ریجستری بوده و با مسئولیت ثبت در سامانه همتا (امکان ریجستر شدن) به فروش می رسد و این اطمینان را به مشتریان می دهیم که مراحل ثبت آيفون ها در سامانه همتا انجام می شود.


بازگشت کالای خریداری شده در صورت مغایرت سفارش داده شده با اقلام تحویلی مشتریان

درصورتی که کالاهایی که به دست شما رسیده از نظر رنگ نوع دستگاه سایز مشخصات فنی و دیگر اطلاعات مندرج برای محصول سفارشی شما در سایت با کالای دریافتی شما مطابقت نداشت ظرف حداکثر ۷ روز به واحد پشتیبانی مشتریان الماس پایتخت این موضوع را گزارش دهید.

شرایط باز پس گیری کالاها در شرایط عدم تطابق سفارش مشتری و کالای دریافتی

-    چنانچه عدم تطابق به وجود آماده قابلیت تشخیص را بدون نیاز به باز کردن بسته بندی کالا دارد (مانند رنگ و سایز و مشخصات درج شده روی بسته بندی) باید کالا در همان شرایط اولیه ای که تحویل گرفته اید به شرکت الماس پایتخت تحویل داده و از از آن استفاده نکرده باشید.

-    در صورتی که بدون باز کردن محصول امکان تشخیص عدم تطابق وجود نداشت رعایت موارد زیر ضروری است:

تعویض تنها در شرایط انجام می شود که کالا در کارتن بسته بندی خود سازمان و جعبه اصلی کالا به شرکت الماس پایتخت بازگردانده شود.
اگر کالا شامل کارتن اصلی و وسایل محافظتی بسته بندی مثل یونولیت و پوشش حبابی بوده یا وسایل محافظتی جدیدی که در بسته بندی های محصولات جدید مورد استفاده قرار میگیرد است٫ لطفا از دور ریختن آنها طی مدت ۷ روز ضمانت تعویض خودداری کنید تا اگر نیاز به تعویض بود با این وسایل محصول را برای تعویض به الماس ایران بازگشت دهید.
همچنین کالای معیوب باید به حالت اولیه بوده و اثری از استفاده شدن در آن محصول نباشد.
حتما هنگام تحویل محصول به مجموعه برگه رسید خرید خود که شامل مشخصات شخصی شما به عنوان خریدار و محصول خریداری شده و تاریخ خرید است را به همراه کالا ضمیمه کنید.


دقت کنید که مخدوش کردن کالا و کارتن بسته بندی  نوشتن نام و نشانی نوشتن مشکل یا نقص فنی روی کالا یا بسته بندی آن ضمانت ۷ روز تعویض سایت الماس پایتخت را از بین می برد و شرکت الماس پایتخت در این حالت مسئولیت کالا را به عهده نمیگیرد.

 

ضمانت بازگشت وجه :


در صورت عدم موجودی کالا و یا درخواست مشتری جهت کنسلی سفارش پس از پرداخت از طریق درگاه ، بازگشت وجه تنها از طریق درگاه پرداختی استرداد میگردد و این روند طبق قوانین بانک مرکزی در اولین سیکل پرداختی انجام میشود.

فروشگاه الماس پایتخت
فروشگاه الماس پایتخت از سال 1378 در مجتمع کامپیوتر پایتخت با هدف ارائه محصولات اورجینال تاسیس گردید تا امکان خرید مطمئن محصولات اپل با مناسب ترین قیمت ها را برای شما عزیزان فراهم کند.

فروش و خرید آنلاین: 02188887355

فروش آنلاین: 02188887455 - 02188881218

فروشگاه : تهران، میراداماد، مجتمع تجاری اسکان، طبقه زیر همکف، جنب بانک ملت