‎الماس پایتخت فعالیت خود را در بازار ایران از سال ۱۳۷۸ با فروش محصولات تکنولوژی شروع کرد.

 
. از ابتدای فعالیت، بنای کار خود را بر ارائه محصولات اصلی شرکت اپل قرار دادیم و با تلاش مضاعف تا حد امکان واسطه ها را حذف و محصولات را مستقیما از اپل استورها خریداری کرده و پس از طی مراحل قانونی واردات، به بازار عرضه می‌کنیم.

 

 


اپل استور الماس پایتخت


‎فعالیت سایت فروشگاهی ما به سال ۱۳۸۷ باز می‌گردد.


‎این افتخار ماست که از آن زمان تا امروز میزبان خریداران و طرفداران محصولات اپل بوده ایم و محصولات این برند را با قیمتی مناسب و کیفیتی در خور شأن و جایگاه کاربران ایرانی به عزیزان عرضه کرده ایم.
‎از آنجا که شرکت اپل طی سال های فعالیت خود هرگز به صورت رسمی وارد بازار ایران نشده، دغدغه کاربران ایران دو مسئله مهم و حیاتی است که شامل اصالت کالا و همچنین بحث فعال نشدن محصول قبل از خرید آنها توسط این عزیزان است.

‎با توجه به این مشکلات ما ارائه خدمات فروش و عرضه محصولات مطابق با استانداردهای جهانی و کیفیت بالای خدمات (شامل خدمات فروش و پس از فروش) برای کاربران ایران را سرلوحه و هدف کار خود قرار داده ایم. تمامی همکاران بخش فنی، فروش و همکاران حاضر در فروشگاه آماده مشاوره و ارائه اطلاعات به مشتریان و مراجعین عزیز هستند.


‎همچنین در فروشگاه فیزیکی الماس پایتخت، تمام مدل‌های محصولات اپل به صورت باز در رویت مشتری بوده تا قبل از خرید آن‌ها را تست و بررسی کنند و با توجه به نتایجی که از این تست ها و صحبت با همکاران ما کسب می کنند، اقدام به خرید کرده و بهترین انتخاب را با توجه به نیاز ها و اولیت های خود انجام دهند.


‎بزرگترین تفاوت خرید از الماس پایتخت امکان سفارشی سازی محصولات اپل است که با سفارش گذاری مشتریان، مجموعه ما اقدام به خرید محصول مطابق سفارش مشتری گرامی کرده و کالا را در ایران به این عزیزان تحویل می‌دهیم.


‎همچنین ارائه گارانتی روی محصولات اپل با شرایط خود شرکت اپل از دیگر افتخارات مجموعه ما بوه و ایجاد شرایط تعویض ۷ روزه مجموعه الماس پایتخت نیز برای آرامش خاطر خریداران عزیز است.


‎همچنین قیمت محصولات اپل در فروشگاه الماس پایتخت به علت حمایت از مشتری و امکان خرید همه کاربران پایین ترین قیمت در سطح بازار است. این موضوع با جستجویی ساده در سطح سایت های خرید آنلاین و یا فروشگاه های مختلف فیزیکی قابلیت راستی آزمایی داشته و ما به سیاست قیمت گذاری خود افتخار میکنیم.
‎در حال حاضر الماس پایتخت با داشتن تیمی بزرگ در هر دو بخش فروشگاه فیزیکی (واقع در مجتمع پایتخت) و فروشگاه آنلاین خود و با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه حضور در بازار و عرضه محصولات اپل و لوازم های جانبی با کیفیت برای این برند در خدمت شما کاربران گرامی است.


 

 

 

 

فروشگاه الماس پایتخت
فروشگاه الماس پایتخت از سال 1378 در مجتمع کامپیوتر پایتخت با هدف ارائه محصولات اورجینال تاسیس گردید تا امکان خرید مطمئن محصولات اپل با مناسب ترین قیمت ها را برای شما عزیزان فراهم کند.

فروش و خرید آنلاین: 02188887355

فروش آنلاین: 02188887455 - 02188881218

فروشگاه : تهران، میراداماد، مجتمع تجاری اسکان، طبقه زیر همکف، جنب بانک ملت