‎الماس پایتخت فعالیت خود را در بازار ایران از سال ۱۳۷۸ با فروش محصولات تکنولوژی شروع کرد.

 
. از ابتدای فعالیت، بنای کار خود را بر ارائه محصولات اصلی شرکت اپل قرار دادیم و با تلاش مضاعف تا حد امکان واسطه ها را حذف و محصولات را مستقیما از اپل استورها خریداری کرده و پس از طی مراحل قانونی واردات، به بازار عرضه می‌کنیم.

 

 


اپل استور الماس پایتخت


‎فعالیت سایت فروشگاهی ما به سال ۱۳۸۷ باز می‌گردد.


‎این افتخار ماست که از آن زمان تا امروز میزبان خریداران و طرفداران محصولات اپل بوده ایم و محصولات این برند را با قیمتی مناسب و کیفیتی در خور شأن و جایگاه کاربران ایرانی به عزیزان عرضه کرده ایم.
‎از آنجا که شرکت اپل طی سال های فعالیت خود هرگز به صورت رسمی وارد بازار ایران نشده، دغدغه کاربران ایران دو مسئله مهم و حیاتی است که شامل اصالت کالا و همچنین بحث فعال نشدن محصول قبل از خرید آنها توسط این عزیزان است.

‎با توجه به این مشکلات ما ارائه خدمات فروش و عرضه محصولات مطابق با استانداردهای جهانی و کیفیت بالای خدمات (شامل خدمات فروش و پس از فروش) برای کاربران ایران را سرلوحه و هدف کار خود قرار داده ایم. تمامی همکاران بخش فنی، فروش و همکاران حاضر در فروشگاه آماده مشاوره و ارائه اطلاعات به مشتریان و مراجعین عزیز هستند.


‎همچنین در فروشگاه فیزیکی الماس پایتخت، تمام مدل‌های محصولات اپل به صورت باز در رویت مشتری بوده تا قبل از خرید آن‌ها را تست و بررسی کنند و با توجه به نتایجی که از این تست ها و صحبت با همکاران ما کسب می کنند، اقدام به خرید کرده و بهترین انتخاب را با توجه به نیاز ها و اولیت های خود انجام دهند.


‎بزرگترین تفاوت خرید از الماس پایتخت امکان سفارشی سازی محصولات اپل است که با سفارش گذاری مشتریان، مجموعه ما اقدام به خرید محصول مطابق سفارش مشتری گرامی کرده و کالا را در ایران به این عزیزان تحویل می‌دهیم.


‎همچنین ارائه گارانتی روی محصولات اپل با شرایط خود شرکت اپل از دیگر افتخارات مجموعه ما بوه و ایجاد شرایط تعویض ۷ روزه مجموعه الماس پایتخت نیز برای آرامش خاطر خریداران عزیز است.


‎همچنین قیمت محصولات اپل در فروشگاه الماس پایتخت به علت حمایت از مشتری و امکان خرید همه کاربران پایین ترین قیمت در سطح بازار است. این موضوع با جستجویی ساده در سطح سایت های خرید آنلاین و یا فروشگاه های مختلف فیزیکی قابلیت راستی آزمایی داشته و ما به سیاست قیمت گذاری خود افتخار میکنیم.
‎در حال حاضر الماس پایتخت با داشتن تیمی بزرگ در هر دو بخش فروشگاه فیزیکی (واقع در مجتمع پایتخت) و فروشگاه آنلاین خود و با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه حضور در بازار و عرضه محصولات اپل و لوازم های جانبی با کیفیت برای این برند در خدمت شما کاربران گرامی است.