دو شاخه تبدیل برق 110 به 220 ولت هادرون | Hadron   تجهیزات شارژ همراه با محصولات اپل در بسیاری از موارد برای اروپا و آمریکا طراحی شده و با سوکت‌های برق ایران سازگاری ندارند. به همین سبب کاربران مجبور به تهیه تبدیل‌های سه شاخه و دوشاخه برق هستند که در این بین با توجه به حساسیت این محصولات، تهی ...ادامه مطلب

دو شاخه تبدیل برق 110 به 220 ولت هادرون | Hadron Adapter Travel hadron_2*2

تماس بگیرید
مدل هادرون


ارسال سریع

ارسال 1 الی 3 ساعته در تهران

( پرداخت آنلاین)

تحویل ۱ الی ۳ روز در مراکز استان

تضمین اصالت کالا

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

ارسال سریع به سراسر کشور

  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی

دو شاخه تبدیل برق 110 به 220 ولت هادرون | Hadron

 

تجهیزات شارژ همراه با محصولات اپل در بسیاری از موارد برای اروپا و آمریکا طراحی شده و با سوکت‌های برق ایران سازگاری ندارند. به همین سبب کاربران مجبور به تهیه تبدیل‌های سه شاخه و دوشاخه برق هستند که در این بین با توجه به حساسیت این محصولات، تهیه یک مبدل مناسب امر ضروری است.


برند هادرون که از برندهای باکیفیت و خوش‌نام در بین تولیدکنندگان مبدل است، باعرضه مدل‌های دوشاخه آمریکا به دوش شاخه ایران، سه شاخه اروپایی به دوشاخه ایران و مبدل سه‌به‌دو تایمر دار، بهترین گزینه برای کاربران محصولات اپل است.


این مبدل‌های باکیفیت در زمان اتصال با نور ال‌ای‌دی اطراف خود اتصال دستگاه به برق را نشان داده و مدل تایمر دار، دارای مدار محافظ بوده و در صورت نوسان برق درون آن قطع می‌شود. همچنین تایمر این مدل بین سه بازه زمانی 1:30 ساعت، 2:30 ساعت و 5 ساعت قابلیت تنظیم را دارد.

امکانات
خرید گارانتی الماس پایتخت
پاینترین قیمت این کالا
موجود

کالاهای مشابه